Přeskočit na obsah

Out of Home 2008

sobota
17. května 2008

Praha - Ostrov Štvanice

PŘIJĎTE PODPOŘIT DĚTI ODCHÁZEJÍCÍ Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

Kdy a kde

DMS pro ROZMARÝNU

Podpořte projekt Kavárna Rozmarýna zasláním SMS ve tvaru
DMS MUJROZMAR
na číslo 87777.
Obdržíte potvrzení formou SMS. Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 27 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců www.darcovskasms.cz DMS

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Fund da Mental

 

Proč to děláme

partneři

Za výrazné podpory:
Město Praha

Generální partner:
RWE Transgas


Hlavní partneři:
X-Zone media Alive.cz ČEPS, a.s. Evions, a.s. AMI Praha a.s. Com-Sys TRADE spol. s r.o. IMPROMAT COMPUTER Sparta Adobe Systems s.r.o.

Techničtí partneři:
Toitoi DSC Carrot


Mediální partneři:
NewtonMedia Pethon Rockzone Rock Jam Rádio Rádio Wave Atlas Centrum 24hodin
Houser
Praha 7
OSA

Nacházíte se:

Reakce na festival

Některé reakce na festival Out of Home 2008:

Dobrý den,
touto cestou bych chtěla poděkovat za krásný víkend prožitý s dětmi v Praze. Out of Home je nádherná akce pro naše děti a to v mnoha směrech - sportovní vyžití, poznávání nových přátel, hudební vyžití aj. Náš dětský domov byl účastníkem již prvního ročníku a musíme organizátory jen chválit. Tato akce byla vždy dobře připravená a zorganizovaná. Děti byly velice spokojené a nadšené. Letošní ročník byl o to lepší, že se konal na Spartě a to samo o sobě byl pro naše děti veliký zážitek. Těšíme se již nyní na další ročník a budeme doufat, že naše sportovní výsledky budou o trochu lepší. Držíme se však hesla - není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Všem, kteří se na této velkolepé akci podílejí mnohokrát děkujeme a těšíme se na další akce. Posíláme 3 fotečky. Přejeme mnoho úspěchů a zdaru ve vaší záslužné práci.

Za dětský domov v Mostě vychovatelka Vlad. Kavecká


Zdravíme z Jablonce.
Děkujeme za vše, děti se vrátily v pořádku a nadšené z prvního místa a z cen,které od vás dostaly. Všichni vás moc pozdravují a těšíme se na další spolupráci s vámi.

Krásný den. Mějte se. Vaníčková


Chtěla jsem jen moc poděkovat za perfektní víkend strávený s vámi všemi v rámci festivalu Out of Home. S dětmi pracuji už přes 20let, ale něco takového jsem nezažila. Smekám před Vámi, opravdu se nenašla jediná chybička, děti byly moc spokojené, organizace skvělá. Chtěla bych poděkovat i naší asistentce Martině, která se nám věnovala ještě celé dopoledne v neděli a udělala s námi aspoň krátkou prohlídku části Prahy. Předávám pozdravy i od dětí a jejich velké díky. Těším se na případnou další spolupráci.

Miriana Matyášová - DD Aš


Milí přátelé,
jménem všech dětí a tet, které se zúčastnily 2.ročníku festivalu Out of Home Vám srdečně děkujeme za perfektně připravenou akci. Všem se nám v Praze velmi líbilo, odnesli jsme si mnoho krásných zážitků a těšíme se na další setkání. Chlapci byli trochu zklamaní z toho,že se výsledky fotbalových utkání nehodnotily zvlášť, jejich dobrý výkon tak v celkovém hodnocení nevynikl.

Zdraví děti a tety z Humpolce.


Dobrý den,
chtěla bych vám poděkovat za možnost zúčastnit se festivalu Out of Home. Akce se nám moc líbila, jak po stránce sportovního vyžití, tak po stránce organizační. Děti mají určitě na co vzpomínat. Reakci na tuto akci jsme napsali i do časopisu Zámeček, kteý je pro dětské domovy.

S pozdravem Badinková Radka, DD Litoměřice.


Některé reakce na festival Out of Home 2007:


Tento víkend se mi určitě zapsal do nádherných vzpomínek.Celý den byl v super náladě a byli jsme moc zvědaví, jak se umístíme. Byl to perný den. Ale moc jsme se těšili na to, až se přesunem na samotný festival Out of Home 2007 a moc nás mrzelo, že jsme neviděli skupinu Gipsy.cz a PSH. Víme, že se musel dodržet časový harmonogram festivalu, ale je to velká škoda. Ale co se dá dělat, určitě zase přijedu příští rok, pokud bude opět tato akce.

S pozdravem Ašák Juraj BartošAhoj, já bych děti, tedy spíš kluky z dětského domova v Dlažkovicích strašně ráda někdy navštívila, takže si mě do vaší databáze určitě zařaďte a ráda s vámi na výjezd pojedu Díky moc. Chtěla bych taky poděkovat celému týmu organizátorů, protože ta akce byla opravdu úžasná a jsem moc ráda, že jsem se jí zúčastnila... Doufám, že budou i další ročníky, protože tohle má opravdu smysl... Ještě jednou díky a ahoj Renča.
Renata Ulvrová, asistentka DD Dlažkovice


Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. Byť jsem mohla přispět jen malou částí k celé této velkolepé akci a to svou účastí, největší dík patří určitě vám, organizátorům. Byla to skvělá myšlenka a děti byly fakt báječní. Já je velmi ráda navštívím, zařaďte mne tedy prosím do vaší databáze.
Martina Jílková, asistentka DD Boršov nad VltavouAhoj, akce byla super, děcka taky, organizace též (za tu diky!!!). A jestli pojedete do Hranic na Moravě, dejte určitě vědět, rád se připojím!
Ondra Kohout, asistent DD Hranice na MoravěChtěl jsem se zeptat, jestli je možné, abychom s Kubou (asistenti Kamenice) jeli s dětmi na ten výlet, který vyhráli? Jinak se mi akce moc líbila a jestli v tom míníte pokračovat, moc rád se vždy přidám Jsme ochotni sednout do auta a někdy tam zajet, až bude čas, máme maily a kontakt na vychovatele, tak se stačí prý jen domluvit Ale ten sportovní den byl napínavej, co? Ještě dneska nemůžu mluvit.
Ondra Zeman, asistent České Kamenice


No my s Ondrou, jsme domluveni, že bychom se rádi za nimi podívali..když to nevyjde s vámi, tak tam určitě pojedeme sami. Díky za organizaci, bylo to fajn, myslím, že jste to zvládli dobře
Jakub Ducháč asistent DD Česká KameniceJeště jednou děkuji, bylo to super, děti byly úplně skvělé, hodně mě překvapily. Není mezi nimi tak velký rozdíl od dětí z normálních rodin. Třeba to, že si váží více lidí, kterým na nich záleží a dávají to hodně najevo. Takže když někdy budete mít cestu do Dětského domova v Budišově, tak bych místo v autě bral. Chtěl jsem se také zeptat, jelikož budu psát na akci OUT of HOME absolventskou práci, jestli bych nemohl dostat nějaké informace o vzniku projektu a tak…

Přemek Řezáč, asistent DD BudišovMáme z toho dobrý pocit a moc a moc se nám akce líbila. Děti byly zlatý, i když jsme z nich předem měli obavy. Určitě máme zájem se jet na děti podívat!!!!!!!!! Krásné pondělí.
Tereza Hanfová a Bára Jonáková, DD MostMám zájem jak o návštěvy DD v Jablonci, tak i o tričko z festivalu, nejlépe zase s Jabloneckým logem. Dík moc, a těším se na shledání.
Pavel Smetana, asistent DD Jablonec nad NisouPořád na ně musím myslet, příští týden se jdu zeptat, jak je to s opatrovnictvím - přítel souhlasí - tomu se říká zasáhnout do života Jinak s Frýdkem jsem domluvená, budu tam jezdit - nezávisle na Můzách. Díky a mějte se hezky
Jorga Hrušková, asistentka DD Frýdek MýstekMusím celému týmu složit poklonu, při daných podmínkách, za perfektní organizaci celé akce.
Budu rád, když mě zapojíte do výjezdů. Když pojedete do Horního Slavkova, určitě se přidám.
Jiří Janeček, asistent DD Horní SlavkovTaky děkujem. A až se pojede na Liptál, tak se rád přidám. Liptál je nejlepčí!
Dušan Chaloupka, asistent DD LiptálAhoj, já chci taky moc poděkovat, že jsem se moh žúčastnit, byl to opravdu skvělej den a spousta nových zkušeností!!!Budu určitě moc rád, když se s dětma ještě někdy uvidim…Byl jsem teď pryč, tak píšu s menšim zpožděnim:)
Naviděnou Tomáš Lhoták asistent DD LitoměřiceDobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za pozvání na festival Home of out. Celý den byl skvělý, dětem se moc líbil. Pokud budete pořádat další ročník rádi se opět zúčastníme.
s pozdravem Badinková Radka, DD Litoměřice 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky