Přeskočit na obsah
Ročník 2007 Ročník 2008 Ročník 2009 Ročník 2010 Ročník 2011 Ročník 2012 Ročník 2013 Ročník 2014 Ročník 2015 Ročník 2016 Ročník 2017

Out of Home 2008

sobota
17. května 2008

Praha - Ostrov Štvanice

PŘIJĎTE PODPOŘIT DĚTI ODCHÁZEJÍCÍ Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

Kdy a kde

DMS pro ROZMARÝNU

Podpořte projekt Kavárna Rozmarýna zasláním SMS ve tvaru
DMS MUJROZMAR
na číslo 87777.
Obdržíte potvrzení formou SMS. Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 27 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců www.darcovskasms.cz DMS

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Fund da Mental

 

Proč to děláme

partneři

Za výrazné podpory:
Město Praha

Generální partner:
RWE Transgas


Hlavní partneři:
X-Zone media Alive.cz ČEPS, a.s. Evions, a.s. AMI Praha a.s. Com-Sys TRADE spol. s r.o. IMPROMAT COMPUTER Sparta Adobe Systems s.r.o.

Techničtí partneři:
Toitoi DSC Carrot


Mediální partneři:
NewtonMedia Pethon Rockzone Rock Jam Rádio Rádio Wave Atlas Centrum 24hodin
Houser
Praha 7
OSA

Nacházíte se:

Kontakty

Hlavní pořadatel festivalu Out of Home:

o.s. SK Xstream Racing ( www.xstreamracing.com)

Letošní ročník OOH je věnován podpoře projektů
o.p.s. Rozmarýna ( www.ops-rozmaryna.cz)

Robin Čumpelík - organizátor festivalu, partneři, produkce
robin@mimodomov.cz

Klára Chábová - organizátor festivalu, PR, sportovní část festivalu, dětské domovy, smlouvy, partneři
e-mail: klara@mimodomov.cz


Kontakt pro novináře:
Na uvedených kontaktech Vám velice rádi poskytneme jakékoliv další informace, doplňující materiály či fotografie k charitativní akci Out of Home 2007 a projektům o.p.s. Rozmarýna. Organizační tým festivalu Out of Home se aktivně podílí na dotazníkovém průzkumu a dalších aktivitách v souvislosti s integrací dětí z dětských domovů do společnosti. Materiály se mají stát jedním z hlavních podkladů pro odborné semináře na téma integrace.

OUT OF HOME ( www.mimodomov.cz)

Hlavní produkční Out of Home
Markéta Smetanová
e-mail: marketa@mimodomov.cz


Marketing / Obchod / Dárky
Michal Grundza - agenturaMG

PR festivalu Out of Home
Martina Reková
e-mail: martina.rekova@4press.cz

Klára Mixová
e-mail: klara.mixova@4press.cz

Výkonná produkce festivalu Out of Home
Aleš Víšek
e-mail: ales.visek@calm.cz

Komunikace s interprety, stage manager
Tereza Šafránková
e-mail: tereza@cwww.cz

Hlavní koordinátor dětských domovů
Tamara Pižlová
e-mail: tamaralucia@seznam.cz

Koordinace, produkční festivalu
Martina Prášilová
e-mail: martina@mimodomov.cz

Granty, partneři
Eva Procházková
e-mail: eva@mimodomov.cz

Dobrovolníci

Marek Landštof
e-mail: marek@mimodomov.cz

Sportovní den, organizace rozhodčích
Petr Mach
e-mail: petr@xstreamracing.com

Grafika a příprava tiskových podkladů
Martin Novák
e-mail: martin@xstream.cz

Webmaster mimodomov.cz
Radim Hašek
e-mail: webmaster@mimodomov.cz
 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky