Přeskočit na obsah

Out of Home 2008

sobota
17. května 2008

Praha - Ostrov Štvanice

PŘIJĎTE PODPOŘIT DĚTI ODCHÁZEJÍCÍ Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

Kdy a kde

DMS pro ROZMARÝNU

Podpořte projekt Kavárna Rozmarýna zasláním SMS ve tvaru
DMS MUJROZMAR
na číslo 87777.
Obdržíte potvrzení formou SMS. Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 27 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců www.darcovskasms.cz DMS

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Fund da Mental

 

Proč to děláme

partneři

Za výrazné podpory:
Město Praha

Generální partner:
RWE Transgas


Hlavní partneři:
X-Zone media Alive.cz ČEPS, a.s. Evions, a.s. AMI Praha a.s. Com-Sys TRADE spol. s r.o. IMPROMAT COMPUTER Sparta Adobe Systems s.r.o.

Techničtí partneři:
Toitoi DSC Carrot


Mediální partneři:
NewtonMedia Pethon Rockzone Rock Jam Rádio Rádio Wave Atlas Centrum 24hodin
Houser
Praha 7
OSA

Nacházíte se:

Lenka Dusilová

Lenka Dusilová

Vzácná osobnost, rocková básnířka a vynikající zpěvačka, Lenka Dusilová vydala na sólové dráze již tři alba. To poslední Mezi světy lze nazvat přelomovým v celé její kariéře. Nadžánrové, strhující, uhrančivé, oscilující doslova Mezi světy. Album sbírá jedno ocenění za druhým, ta nejváženější získala při udílení cen hudební akademie Anděl 2005. Právě její deska se totiž stala Nejlepším albem roku a ona sama převzala i cenu jako Nejlepší zpěvačka.

Lenka Dusilová začala s hudební kariérou už v 10 letech, kdy se představila na folkovém festivalu s básní Jiřího Wolkera, kterou sama zhudebnila. V roce 1988 se s rodinou přestěhovala z Karlových Varů do Prahy, kde nastoupila do legendárního dětského pěveckého sboru Bambini di Praga. V letech 1991 až 1995 byla frontmanka pražské rockové skupiny Sluníčko. S ní vydala stejnojmenné album a v roce 1994 vyhrála hudební soutěž Marlboro Rock In, jež kapelu hodně zviditelnila. A pak do jejího života zasáhl osud, jenž vzal na sebe podobu zpěváka a hudebníka Davida Kollera! V letech 1994 až 1997 spolupracovala s jeho skupinou Lucie. David výraznou měrou ovlivnil její hudební projev a po odchodu ze Sluníčka s ním založila skupinu Pusa. Poté se vydala na sólovou dráhu, doposud vydala 3 alba – Lenka Dusilová (2000), Spatřit světlo světa (2002), Mezi světy (2005).


klip Pro tebeklip Vlčí očiOficiální stránky http://www.lenkad.com/

 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky