Přeskočit na obsah

Out of Home 2008

sobota
17. května 2008

Praha - Ostrov Štvanice

PŘIJĎTE PODPOŘIT DĚTI ODCHÁZEJÍCÍ Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

Kdy a kde

DMS pro ROZMARÝNU

Podpořte projekt Kavárna Rozmarýna zasláním SMS ve tvaru
DMS MUJROZMAR
na číslo 87777.
Obdržíte potvrzení formou SMS. Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 27 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců www.darcovskasms.cz DMS

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Fund da Mental

 

Proč to děláme

partneři

Za výrazné podpory:
Město Praha

Generální partner:
RWE Transgas


Hlavní partneři:
X-Zone media Alive.cz ČEPS, a.s. Evions, a.s. AMI Praha a.s. Com-Sys TRADE spol. s r.o. IMPROMAT COMPUTER Sparta Adobe Systems s.r.o.

Techničtí partneři:
Toitoi DSC Carrot


Mediální partneři:
NewtonMedia Pethon Rockzone Rock Jam Rádio Rádio Wave Atlas Centrum 24hodin
Houser
Praha 7
OSA

Nacházíte se:

Iva Frühlingová

Iva Frühlingová Iva Frühlingová

Už v 16ti letech zakládá kapelu Turn Over. V 19ti letech podepisuje smlouvu s francouzskou společností Virgin a ve 20ti letech vydává první singl Ou tu veux, o pár měsíců později i desku Litvínov a pak druhý singl La Muerte, který se ocitá na prvních místech belgických hitparád. V témže roce zpívá duet s hvězdným Jean-Luisem Aubertem v magickém sále Olympia v Paříži. Také je předkapelou francouzské rockové hvězdičky Raphaela. Taktéž je předkapelou francouzského miláčka Benjamina Bioleho. O rok později, v roce 2003, vyhrává cenu Talent roku v celoplošném francouzském rádiu France Bleu a v roce 2004 vydává desku Litvínov v České republice. Za její prodej získala Zlatou a pak i Platinovou desku. Hostuje na albu Mikrokosmos kapely Kryštof a zakládá kapelu v Čechách s česko-slovenskými muzikanty: Peterem Boškou, Tomášem Liškou a Václavem Polanským. Na jaře 2005 byla se svou kapelou hostem koncertního turné Anny K a v létě nazpívala duet Někdy stačí dát jen dech s Meky Žbirkou. Na podzim vydala svou druhou sólovou desku Baby Doll. V roce 2005 byla nominována v kategorii Objev roku v anketě Český Slavík, v lednu 2006 ve Vyhlášení výročních cen Akademie populární hudby Anděl 2005 v kategorii Zpěvačka roku. V roce 2006 získala v anketě Český Slavík titul Skokan roku. V březnu 2007 se umístila na 2. místě v kategorii Zpěvačka roku v anketě Žebřík 2006. V březnu 2007 byl oceněn web Ivy Frühlingové jako nejlepší internetové stránky hudebního umělce v ČR za rok 2006.


Klip Věřím


Klip La muerte / Román pro ženyOficiální stránky Ivy Frühlingové http://www.ivaf.cz/

 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky