Přeskočit na obsah

Out of Home 2008

sobota
17. května 2008

Praha - Ostrov Štvanice

PŘIJĎTE PODPOŘIT DĚTI ODCHÁZEJÍCÍ Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

Kdy a kde

DMS pro ROZMARÝNU

Podpořte projekt Kavárna Rozmarýna zasláním SMS ve tvaru
DMS MUJROZMAR
na číslo 87777.
Obdržíte potvrzení formou SMS. Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 27 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců www.darcovskasms.cz DMS

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Fund da Mental

 

Proč to děláme

partneři

Za výrazné podpory:
Město Praha

Generální partner:
RWE Transgas


Hlavní partneři:
X-Zone media Alive.cz ČEPS, a.s. Evions, a.s. AMI Praha a.s. Com-Sys TRADE spol. s r.o. IMPROMAT COMPUTER Sparta Adobe Systems s.r.o.

Techničtí partneři:
Toitoi DSC Carrot


Mediální partneři:
NewtonMedia Pethon Rockzone Rock Jam Rádio Rádio Wave Atlas Centrum 24hodin
Houser
Praha 7
OSA

Nacházíte se:

4signs

4signs

Kapela 4signs prošla během svého vývoje spoustou změn, jak v samotném názvu(dříve The Loou), tak v počtu členů. Nějakou chvíli se hledala, než konečně našla zatím finální podobu v dnešním stylu, názvu a složení, které se včetně dechové sekce postupně rozrostlo na deset lidí. Kořeny sahají až do roku 1998, kdy se začalo formovat zdravé jádro, které vydrželo dodnes. Rok 2006 se dá považovat za nový start a za nový počátek slibného rozvoje kapely.
Po dobu svého působení skupina odehrála velké množství koncertů snad ve všech známých i neznámých pražských i mimopražských klubech a není pozadu ani s účastí na předních českých festivalech (Rock for People, Hrachovka, atd,…)
Dnešní sound nabízí líbivou a energickou muziku v rytmech dance, funky, pop avšak škatulkování do některého stylu by mohlo být zavádějící, jelikož kapela nabízí mnohem více než vám napoví výše uvedené názvosloví. Jediný výstižný popis je, že vás tato kapela díky své nevyčerpatelné energii zaručeně nenechá v klidu. Autorský repertoár pochází z tvůrčího umu všech členů kapely, pod taktovkou frontmana a zpěváka Roberta Odvárky.

4signs

Oficiální stránky kapely http://www.4signs.cz/

 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky